Zora Kepková měla velké štěstí.

Zora Kepková měla velké štěstí. Foto: Lenka Hatašová/ Archiv TV Nova

Šok v SuperStar: Moderátorka Zorka Kepková měla děsivou autonehodu. Co se jí stalo?

Moderátorka SuperStar Zora Kepková (31) měla autonehodu! Jak nám prozradil zdroj z TV Nova, Kepková jela v pondělí dopoledne po náročném přímém přenosu z Plzně do Prahy, ale na dálnici ji nejspíš přemohla únava a ve vysoké rychlosti nabourala pravým bokem auta do svodidel.

"Naštěstí vyvázla bez zranění, ale odneslo to její auto, na kterém je škoda minimálně sto tisíc. Je zázrak, že z toho auta odešla po svých. Zorka je stále ještě v šoku a nechce o tom vůbec mluvit," prozradil Super.cz zdroj z televize. Sympatická moderátorka tak nejspíš podcenila své velké pracovní vypětí.

Kromě SuperStar ještě moderuje Snídani s Novou, vysílá v rádiu a do toho většinu volného času věnuje přípravám svatby se snoubencem Mírou.

"Nic mi není, naštěstí. Stáli při mně asi všichni andělé strážní, protože během těch několika vteřin mi hlavou vážně problesklo, že tohle je konec. Jsem tak šťastná, že to takhle dopadlo a odneslo to jen auto. Beru to jako varování, že mám přibrzdit ve všech směrech. Zřejmě za to mohl mikrospánek," řekla Zorka.

"Velmi se nám ulevilo, že Zorka vyvázla bez zranění. Doufám, že do nedělního přímého přenosu bude zcela v pořádku," dodal režisér SuperStar Pepe Majeský. Diváci Zorku opět uvidí už v neděli 5. května, kdy spolu s Romanem Juraškem bude moderovat už sedmé finále SuperStar. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků