Victoria se hezky kulatí.

Victoria se hezky kulatí. Foto: Vita Liberata

Victoria se pěkně kulatí. Exotická zpěvačka se pochlubila těhotenským bříškem v bikinách

29. dubna 2013 19:55

Těhotná zpěvačka Victoria (35), která právě začíná pátý měsíc těhotenství, poprvé ukázala odhalené kulatící se bříško. Kromě něj je však zpěvačka stále dokonale štíhlá, doma totiž rozhodně nezahálí. Mimo péče o domácnost, synka Davida, ročního buldoka Ramba a příprav na květnové turné se ještě stíhá udržovat ve fyzické formě.

„Těhotenství je krásné období v životě ženy, ale zároveň se podepisuje na postavě, takže je potřeba o sebe trochu pečovat. Já osobně dvakrát týdně cvičím s trenérkou Riou Hrušovskou pilates, což mě udržuje ve formě, a nedám dopustit na opalovací nástřiky. V prvních měsících těhotenství mi nebylo moc dobře, takže jsem si připadala neustále pobledlá, řešila celulitidu na stehnech a opálení tyhle nedostatky báječně zakryje,“ říká Victoria, která se ve svém domě na okraji Prahy proměnila během chvilky z bledulky na opálenou krásku.

Victoria se těší, jak se po porodu vrhne na shazování kil. „Chci mít po porodu konkrétní motivaci dostat se do formy. A triatlon mi připadá jako skvělá výzva,“ uzavírá Victoria. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků