Leona Kvasnicová má díky pohybu parádní figuru.

Leona Kvasnicová má díky pohybu parádní figuru. Foto: Archiv Lucca

Ohebná sestra nejhezčí české dýdžejky se oděla do minima látky a předvedla, co všechno se svým tělem umí

Choreografka a tanečnice Leona Qaša Kvasnicová, která je sestrou manželky Michala Dvořáka z Lucie, dýdžejky Luccy, si bez pohybu svůj život neumí představit. A na jejím těle je to znát.

Ale ani Lucie Dvořáková (43) rozhodně nezahálí. Nejkrásnější česká dýdžejka porodila na začátku měsíce svého druhého syna a už se pomalu chystá vrátit do pracovního procesu. Za pár dní vystoupí právě se svou sestrou v pražském divadle ABC v rámci společného projektu. „Bude to jediné vystoupení v šestinedělí," zapřisáhla se dýdžejka.

Následně se ale maminka dvou synů přiznala, že se rozhodně nebude příliš šetřit. „Pracuju na tom, abych byla co nejdříve fit. Po císařském řezu nemůžu cvičit, ale osmkrát denně kojím, a tak jsem už téměř na váze, kterou jsem měla před těhotenstvím. Vlastně to jde samo," říká Lucca.

Hudebnici prý vážně nezbývá nic jiného, než se dostat co nejdříve do formy. Má už totiž nasmlouvaná vystoupení na slovenském festivalu TopFest, na Mácháči a osobně chystá vystoupení v rodném Brně s nejslavnějším dýdžejem světa Carlem Coxem. 

Jiří Čeladník , Super.cz


Časová osa článků