Vašek ukazoval vymakané chlupaté stehno.

Vašek ukazoval vymakané chlupaté stehno. Herminapress

Co to zase je? Noid tentokrát neodhaloval mužnou hruď, ale koketně vystrkoval chlupaté stehno

Vašek Noid Bárta (41) se rozhodl, že už má dost sebeprezentace na základě osobních vztahů. Manželství s Lucií Bílou a dlouholetý vztah s Eliškou Bučkovou (32) už mu prý stačily. "Chci, aby mne lidé vnímali skrze moji práci," překvapil. A to se ještě zapomnělo na jeho vztah se sestrou režiséra Petra Jákla Alenou.

K tomu, jak to má s modelkou Gabrielou Dvořákovou (33), se moc nevyjadřuje, pouze ji brání, že jen proto, že její ex Leoš Mareš (45) a Jakub Malina disponovali slušným kontem, není zlatokopka. Byli to totiž zároveň hezcí chlapci. Za zlatokopky považuje pouze ženy, které se mohou podívat pouze do peněženek, a nikoliv na své partnery, kterým je aspoň šedesát.

Ovšem to, jak vypadá on, předvádí velmi rád. A nemá se rozhodně zač stydět. Když neodhaluje mužnou hruď a vymakané paže s působivým tetováním, nemá problém předvést fakt, že má i velmi vypracované stehenní svalstvo. Naposledy jej ukázal na jednom z představení muzikálu Jesus Christ Superstar. Ten den hrál zrovna roli Piláta a antickou tuniku zvedl tak vysoko, jak to jen bylo bez pobuřování možné. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků