Vdaná Andrea Verešová se zakoukala do těchto tří muzikantů.

Vdaná Andrea Verešová se zakoukala do těchto tří muzikantů. Foto: Kroky Michala Davida, Michaela Feuereislová

Verešová, ty se nezdáš! Slovenská sexbomba za zády manžela pokukuje po těchto třech fešácích

Topmodelka Andrea Verešová (41), která neustále udivuje svým zoufale hříšným zrakem a i přes dvojnásobné mateřství dokonalými křivkami, by sice coby vdaná žena po opačném pohlaví už dávno koukat neměla, přesto to ale dělá.

A v hledáčku má rovnou tři borce, z nichž dvěma je už dávno přes třicet…
Andrea se dokonale zbláznila do frajerů z Kroků Michala Davida, revival skupiny slavného hitmakera. „ Michala Davida (61) znám osobně, je skvělý, stejně jako jeho muzika, ale Michale odpusť, Kroky Michala Davida jsou také naprosto úžasné,“ pochvaluje si kapelu ve složení David Laštovka, Roman Andrlík a Petr Dick, jimž sekundují dvě půvabné tanečnice, Verešová. Ta o chlapcích neustále básní a našla si i originální výmluvu, proč se s nimi znovu a znovu vidět. Samozřejmě bezdotykově a platonicky!

„Jejich vystoupení jsou vždy parádní! A poslouchají je dokonce i moje děti,“ dušuje se modelka. Třeba by ale její ratolesti poslouchat musely, i kdyby nechtěly!

Kroky Michala Davida mají za sebou tři roky působení, několik desítek natřískaných koncertů a dvě cédéčka, Třetí Galaxii a Nonstop, jejichž prodeje i v dnešní pro hudbu zoufalé situaci jdou do tisíců. Nyní se rozhodli dodat slavným hitům svého guru nové originální aranže. Zatím s nimi band, který v Českém slavíkovi skončil na 29. místě a má dokonce i vlastní fanklub, slaví velký úspěch jak u posluchačů na vystoupeních, tak na internetu. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků