Dawn French a její proměny.

Dawn French a její proměny. Profimedia.cz

Věčná dietářka Dawn French a její jo-jo efekty: Zhubla přes 40 kilo a už má zase 13 nahoře

6. listopadu 2012 15:54

Pětapadesátiletá britská herečka Dawn French je proslulá svými váhovými výkyvy. Poté, co se jí minulý rok podařilo neuvěřitelně zhubnout, se začíná opět zakulacovat. French zeštíhlela díky vysazení čokolády a sacharidů z jídelníčku o více než 40 kilogramů a nějaký čas vypadala senzačně. Jenže jo-jo efekt na sebe nenechal dlouho čekat a French už má zase 13 kilo nahoře.

Samotná herečka, která je rovněž úspěšnou spisovatelkou a komičkou, svoji váhu neřeší a říká, že je se svojí postavou spokojená za každých okolností. Jednou z příčin váhového nárůstu je údajně romantický výlet do Paříže, který nedávno podnikla. Sama Dawn viní ze svého přibírání hlavně těstoviny, brambory a chléb - potraviny, kterým nedokáže odolat.

Hvězda komediálních skečů French and Saunders, které moderovala s kolegyní Jennifer Saunders a sitcomu The Vicar of Dibley, je prý smířená, že bude vždy zástupkyní ‚velkých‘ holek.

„Jsem naprosto spokojená s tím, jak vypadám a vždycky jsem byla. Pořád už budu ‚ta tlustá holka‘ a jsem za to šťastná," dodala herečka, která byla sedmkrát nominována na cenu BAFTA. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz