Kolomazníková, Šenková a Kyklop zhubli už 21 kilo! Máme pro vás jejich recept

Klára Kolomazníková zhubla 8 kilo za 8 týdnů. Pavel Vohnout alias Kyklop z Maxim Turbulenc zvládl za měsíc shodit 10 kilo, aniž by chodil cvičit. Leona Šenková si stěžuje, že jí padají kalhoty. Asi proto, že už zhubla 3 kilogramy. Všichni mají stejný recept: Užívají přírodní doplněk stravy na hubnutí OBEZIN™! Díky němu jedí mnohem menší porce, a proto rychle spalují přebytečný tuk.
Super akce na OBEZIN: Dnes za 490 Kč!

Super akce na OBEZIN: Dnes za 490 Kč!

„Změnil se mi život a začalo se mi opravdu dařit: Zhubla jsem v krátké době 8 kilogramů, aniž bych se musela nějak omezovat, a teď jsem navíc vyhrála 2. místo na pěvecké soutěži v Rusku. Už mi zbývá jen splnit si sen a natočit nové CD,“ popisuje svůj příběh Klára Kolomazníková, bývalá členka skupiny Holki. Po užívání OBEZINu se jí podařilo nejen vylepšit si postavu, ale i kariéru. Po dramatickém rozchodu s přítelem totiž zůstala sama s malou dcerkou a hrozně přibrala. „Netušila jsem, že hubnutí bude možné bez trápení a hladovění, a navíc takhle rychle,“ pokračuje slavná exHolka a celá přitom září. „Díky OBEZINu jím pidiporcičky a cítím se skvěle,“ dodává usměvavá Klára.

Objednat
nyní na Obezin.cz
Super akce na OBEZIN: Dnes za 490 Kč!

Super akce na OBEZIN: Dnes za 490 Kč!

Pavel Vohnout (50) už zkoušel hubnout několikrát a vždycky se mu váha vrátila. „Při jiných dietách jsem měl pořád hlad, ale ten mě teď vůbec netrápí, takže nemám problém v hubnutí pokračovat. Díky Obezinu se učím jíst menší porce,“ říká Vohnout přezdívaný Kyklop, který za měsíc zhubnul jen díky přípravkům OBEZIN™ 10 kilogramů! OBEZIN™ obsahuje patentovanou rostlinnou složku PSC™, která po zapití v žaludku až stonásobně zvětší objem. Díky tomu máte pocit sytosti již po konzumaci malé porce jídla. K tomu Kyklop dodává: „Nedávno jsem natočil vlastní CD a tím jsem si splnil sen. Uvědomil jsem si, že bych chtěl muziku dělat i dál, proto se o svoje tělo musím lépe starat. Obezin mi v tom pomáhá – hubnu zdravě, aniž bych se trápil hlady.“ Na desku „Kyklop: Prostě já“ může být Kyklop opravdu hrdý. Pokřtít mu ji přišel sám Karel Gott.

Objednat
nyní na Obezin.cz
Super akce na OBEZIN: Dnes za 490 Kč!

Super akce na OBEZIN: Dnes za 490 Kč!

Mladá úspěšná rockerka Leona Šenková (20) užívá Obezin necelý měsíc. „Konečně mě přešly ty večerní nájezdy na ledničku. Dříve mě každý večer honila mlsná a nedalo se to vydržet,“ pochvaluje si přípravek Šenková. Tenhle efekt má OBEZIN™ díky přidané řase Spirulina platensis, která podobné chutě potlačuje a reguluje množství cukru v krvi. „Hubnutí poznám nejlépe na oblečení. Kalhoty, které jsem skoro nemohla dopnout, mi teď padají!“ směje se Šenková. Velkou výhodou OBEZINu je, že při užívání je třeba jíst pravidelně nejméně třikrát denně. „Rozhodně nechci vypadat jako nějaká vychrtlina, ale trochu zhubnout potřebuji. Navíc díky Obezinu jím pravidelně pětkrát denně a zjevně mi to svědčí,“ dodává ještě zpěvačka.

Objednat
nyní na Obezin.cz

Časová osa článků