Ewa Farna zasedne do poroty SuperStar.

Ewa Farna zasedne do poroty SuperStar. Herminapress

To budete koukat: V porotě SuperStar zasedne tahle talentovaná kráska

5. listopadu 2012 11:21

Tak to byste nečekali. O tom, kdo zasedne v porotě připravované soutěže SuperStar, bylo napsáno už hodně řádků. Ani jednou ale nepadla zmínka o zpěvačce, která se už zanedlouho bude podílet na rozhodování o osudu těch, kteří touží stát se další hvězdou českého šoubyznysu. Jednou z těch, kteří usednou za superstárovský porotcovský stůl, bude zpěvačka Ewa Farna.

Informaci nám potvrdila i Ewina manažerka Michaela Kocourová. „Ano, je to tak. Ewa se na novou roli velmi těší. Bude to sice náročné, protože studuje práva ve Varšavě, přesto nabídku s radostí přijala a doufá, že bude moci soutěžícím předat i některé své zkušenosti,“ řekla Super.cz Kocourová.

Další jména porotců jsou zatím ve hvězdách, co je ale na beton, jsou termíny castingů. Ty proběhnou 10.11. v Košicích, 11.11. v Banské Bystrici, 17.11. v Ostravě, 18.11. v Brně, 1. a 2.12. v Bratislavě a 15. a 16.12. v Praze.

To ale není jediná cesta, jak ukázat, co ve vás dříme. Další cestou je možnost stát se Divokou kartou Super.cz. Stačí do konce listopadu poslat na adresu superstar@super.cz svou nahrávku ve formátu mp3 a doufat, že právě vy budete vybráni mezi pět nejlepších. Z pětice bude vybrán jeden či jedna, kteří postoupí do užšího výběru v divadle a stane se Divokou kartou. Podrobná pravidla, jak se stát Divokou kartou, naleznete zde

Lucie Sieglová , Super.cz


Časová osa článků