Max včera oslavil druhé narozeniny.

Max včera oslavil druhé narozeniny. Foto: Facebook

Kopec radosti: Max Simony Krainové slavil narozeniny. Láskyplná slova jeho mámy vás dojmou

5. listopadu 2012 18:17

To to letí, říká si jistě dnes již dvojnásobná máma Simona Krainová (43). Její prvorozený potomek, syn Max, totiž včera oslavil už druhé narozeniny. A svou oslavičku si, soudě podle fotek, Simonin kadeřavý chlapeček užil parádně.

Sice asi ještě tak úplně nechápal, co se to včera dělo, ale že šlo o významný den, to Maxík určitě poznal. Už jen podle dortu nebo dárků, které na něj čekaly.

Už vůbec pak nemá rozum z těch krkolomných značek, které jeho máma píše svým fanouškům na sociální síti, které ale, zvlášť včera, všechny určitě chytly za srdce.

„4.11.2010 v 16:40 jsem dostala opravdový smysl života. Pamatuješ, tenkrát jsme na sebe dost zmateně koukali a můj svět se prudce zatočil. Už nikdy nebyl jako dřív.... najednou byl plný shonu, dětského křiku, smíchu, nepořádku, pohozených bagrů, aut, traktorů a plyšových Mickey Mousů, a hlavně plný nikdy předtím nepoznané lásky, lásky bez hranic! Děkuji za ni Maxi! Všechno nejlepší k narozeninám lásko moje!“ vzkázala Simona, jejíž svět je od 4. října, kdy rok a 11 měsíců po Maxovi přišel na svět Bruno, naplněn dvojnásobnou porcí štěstí. 

Lucie Sieglová , Super.cz

Zrušit