Odvážná Morávková v sexy kostýmu.

Odvážná Morávková v sexy kostýmu. Michaela Feuereislová

Hvězdy konečně tančí. Dozvíte se všechna „nej“ prvního dílu StarDance

4. listopadu 2012 12:30

Dlouho očekávané večery ve znamení tance a noblesy odstartovaly. Po dvou letech se vrátila na televizní obrazovky v pořadí již pátá řada StarDance, když hvězdy tančí. Hned úvodem večera zatančili tango Marek Eben (60) a Tereza Kostková (41). Moderátorská dvojice s předstihem předesílala, že se poprvé předvede na tanečním parketu. „To naše tango je splněným přáním diváků. Byla to první a rozhodně ne poslední novinka," řekla Kostková.

V hledišti nechyběli bývalí účastníci předešlých čtyř řad taneční show. Své následovníky sledovala Aneta Langerová, Jolana Voldánová, Dana Batulková nebo Roman Vojtek. Osm tanečních párů předvedlo tance Waltz a Cha-chu.

Nejvýraznější opálení předvedla Simona Švrčková, partnerka herce Davida Švehlíka, nejvyšším párem byla Pavlína Němcová (46) a Jan Tománek (televize kvůli nim musela najmout kameru s jeřábem). Nejzajímavější choreografii překvapivě předvedl hokejista Martin Procházka, největší dekolt ukázala Barbora Poláková a nejvíce kůže v odvážně střiženém tanečním kostýmu ukázala Dana Morávková (46).

Ve startovním kole nikdo z osmi tanečních párů nevypadl, a přestože porota hodnotila, její soudy neměly žádnou váhu. Jediný pár, který si v taneční show už nezatančí, je Tereza Kostková s Markem Ebenem.

V galerii najdete spoustu záběrů, které jste v televizi neviděli. 

Jiří Čeladník , Super.cz