Iveta Bartošová

Iveta Bartošová Michaela Feuereislová

Iveta Bartošová už je zase na mizině? Zoufale shání sponzora

Zpěvačka Iveta Bartošová (✝48) si sice na podzim měla vydělat pořádný balík peněz díky velkému televiznímu projektu, jehož byla hlavní tváří, ale nakonec dostala „jen“ pár set tisíc a na zbytek marně čeká, protože stanice zkrachovala. Kšefty se také nehrnou, takže není divu, že shání peníze, kde může. Už prý dokonce prostřednictvím svého manažera prosí i novináře, aby jí pomohli najít sponzory, kteří by jí zajistili živobytí!

Hypotéka, benzín do auta, spotřeba domácnosti – to vše stojí ranec peněz, které Iveta nemá. Za nedávné vystoupení na diskotéce v Zaječí, kde se její přítel popral se Zdeňkem Macurou, měla inkasovat čtyřicet tisíc korun. A to je pro Bartošovou částka asi stejně velká, jako když obyčejný smrtelník na ulici najde desetikorunu.

Jenže kde brát a nekrást? Ivetin geniální manažer Josef Rychtář (63) už patrně přišel na řešení. „Měli jsme s Ivetou přes Rychtáře domluvený rozhovor. Z jeho strany padla jediná podmínka: totiž že v rozhovoru důrazně zazní, že Iveta shání sponzory. Prý je to pro ně hodně důležité,“ dozvěděli jsme se v jedné televizi s tím, že natáčení se nakonec neuskutečnilo.

O Bartošové chodí do naší redakce v posledních dnech opravdu tak hororové zprávy, že bychom se je báli zveřejnit. Není prý vůbec v dobrém stavu a jakýsi klasický zdravotní problém, jak se její partner snaží v médiích prezentovat, za tím prý rozhodně není. Tak snad bude zpěvačka fit ve chvíli, kdy se někdo odvážný najde a bude chtít této nejvděčnější umělkyni v naší kotlině pomoci ze srabu… 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků