Opálená i pod plavkami?

Také patříte mezi ženy, které se v létě rády vystavují slunci, ale neoplýváte dostatkem odvahy na to svléknout horní díl plavek? Také vám vadí ten nepříjemný mokrý pocit, jakmile se dostanete ve vašich obyčejných plavkách z vody na břeh a čekáte, až alespoň trochu uschnete, abyste se mohla cítit příjemně? ANO?
Propouštějí až 80% slunečních paprsků

Propouštějí až 80% slunečních paprsků

Potom je tu pro vás řešení! Objevte plavky Kiniki, které propouštějí až 80% slunečních paprsků. Látka, ze které jsou plavky vyrobeny, je totiž tvořena miliony malých čtverečků ve tvaru diamantu, které slunce pustí pod plavky. Už si nemusíte lámat hlavu s tím, jak to udělat, aby každý při pohledu na váš výstřih hned nepřečetl, v čem jste se to vlastně opalovala.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 1 650 Kč včetně DPH
Schnou třikrát rychleji než vaše obyčejné plavky

Schnou třikrát rychleji než vaše obyčejné plavky

Lepší opálení ale není jedinou skvělou vlastností těchto revolučních plavek. Díky lehkosti a prodyšnosti materiálu schnou až třikrát rychleji než vaše obyčejné plavky. Nemusíte už se proto obávat prochladnutí a snížíte také riziko infekčních onemocnění.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 1 750 Kč včetně DPH
Plavky Kiniki

Plavky Kiniki

Plavky Kiniki jsou jednodílné i dvoudílné, můžete vybrat rozdílnou velikost horního a spodního dílu – od velikosti 34 až do velikosti 48, což zajisté uvítá mnoho z vás. Pokud pro vás stud není překážkou a přeci jen upřednostňujete koupání a opalování nahoře bez, můžete si pořídit pouze kalhotky, a to dokonce různých střihů.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 870 Kč včetně DPH
Novinky pro letošní léto

Novinky pro letošní léto

Jestliže jsme vzbudili vaši zvědavost – a přípravy na léto jsou v plném proudu –, prohlédněte si stránky dovozce do ČR – www.kiniki.eu. Najdete tam hned několik sexy kolekcí dámských plavek, včetně horkých novinek pro letošní rok 2013. A aby vám vaše drahé polovičky nezáviděly opálené zadnice a suché plavky, firma Kiniki nabízí i pánské plavky.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 2 150 Kč včetně DPH
Celosvětová obliba

Celosvětová obliba

Britská firma Kiniki, která je výrobcem těchto exkluzivních patentovaných zázraků, působí na trhu již 16 let. Díky neotřelým vzorům a prvotřídní kvalitě se těší celosvětové oblibě a jejich plavky Kiniki Tan Through se prodávají v mnoha světových metropolích. Propouštějí až 80% slunečních paprsků. Schnou 3x rychleji než vaše obyčejné plavky. 100% odolné proti slané vodě a chlóru, vaše plavky si zachovají svěží a syté barvy i po mnoha použitích. Odolnost proti opalovacím prostředkům, vaše plavky se neumastí. Oko matoucí vzory, které zaručují, že materiál je na těle neprůhledný ať suchý, či mokrý.

Koupit
nyní na www.kiniki.eu za 783 Kč včetně DPH

Časová osa článků