Mesarošová přiznala o 40 let staršího milence, dostala od něj auto za dva milióny

Modelka Dominika Mesarošová (25) poprvé přiznala svého nového, o čtyřicet let staršího přítele, podnikatele Petra Ptáčka (65). Věkový rozdíl jí prý vůbec nevadí. Dominika prozradila, že jí k Vánocům nadělil luxusní auto za bezmála dva milióny korun.

"Asi jsem celý rok musela být ale pořádně hodná, když mě měl Ježíšek tak rád," řekla s úsměvem Novinkám Mesarošová.

"Překvapeni to pro mě bylo velké. Nečekala jsem to. Auto jsem dostala od přítele Petra a opravdu si toho vážím. Jakej chlap v dnešní době pro ženskou něco takového udělá. Asi mě musí fakt milovat," prozradila Mesarošová.

Auto vyšlo jejího nového přítele, podnikatele Petra Ptáčka na skoro dva milióny korun. Má totiž opravdu luxusní výbavu. "Je to Audi A5 S-line, sportovní verze coupé, automat, čtyřkolka a má výborný třílitrový motor. Nejvíc mě baví vyhřívané sedačky," prozradila modelka.

Přítel Mesarošové Petr Ptáček je o 40 let starší. Modelka si kvůli věkovému rozdílu vyslechla už desítky narážek. Prý je s ním jen kvůli penězům. Ona to ale vyvrací.

"Byla jsem deset měsíců sama a mužů mělo zájem hodně. Žádný si mě nezískal tak jako Petr. Je to slušný poctivý člověk, a že je starší, mi vůbec nevadí. Mám si s ním co říct, smějeme se spolu a rozumíme si. Kde je problém?! Kam se na něj s postavou hrabou třicetiletý kluci," brání svoji novou lásku Dominika.

Gabriela Wolfová


Časová osa článků