Jak vyzrát na vánoční nákupy

5. listopadu 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Děláte si starosti, kde nakoupíte dárky pro své nejbližší? Nejlépe vše na jednom místě, bez stresu a davů lidí. Máme pro vás tip, kde naleznete dárky opravdu pro každého. Troufáme si podotknout, že ani vy osobně asi neodoláte a o něco Ježíškovi napíšete. Někdo preferuje praktické dárky a někdo rád překvapuje obdarovaného tím, co by si sám nekoupil, ale radost mu to udělá o to větší.
Vychytávky ve veselých barvách

Vychytávky ve veselých barvách

Milovníci praktických dárků si jistě vyberou z nabídky domácích pomocníků. Vychytávky ve veselých barvách určitě potěší každého z rodiny, ale také např. kamarády. Nejoblíbenějším výrobkem z této řady, je podle ohlasu našich zákazníků jednoznačně Sítko na sypané čaje z keramiky a silikonu za pouhých 69 Kč.

Koupit
nyní na dedra.cz
Voňavé balíčky

Voňavé balíčky

Chcete-li potěšit své blízké voňavým dárkem, můžete vybírat z různých dárkových sad. Připravili jsme pro vás balíčky bytové i tělové kosmetiky. Třešničkou na dortu jsou sady luxusních parfémů pro dámy i pány za velmi příznivé ceny.

Koupit
nyní na e-katalogu dedra.cz
Barevná móda

Barevná móda

Nové kousky do šatníku určitě potěší každého. Navíc je období přechodu na chladné zimní počasí, takže široká nabídka barevné módy rozjasní zimní, ne vždy veselou, náladu. Pokud jste zastáncem klasické módy spíše v černo-bílých barvách, i vám máme co nabídnout.

Koupit
nyní na dedra.cz
Sladěné Vánoce

Sladěné Vánoce

Ke kouzelné zimní atmosféře patří také sladěný interiér. Inspirujte se různými dekoracemi z naší nabídky k vytvoření krásné vánoční pohody vašeho domova. Myslíme také na děti, které díky mikulášské nadílce mohou připravit vlastnoručně vymalované zimní dekorace.

Koupit
nyní na dedra.cz
Pečení s fantazií

Pečení s fantazií

Ta pravá rodinná pohoda se pozná podle vonící kuchyně právě upečenou dobrotou. Nabízíme vám tradiční i netradiční kuchyňské pomocníky pro pečení s fantazií. Využijete je po celý rok, ale teď před Vánoci určitě nejvíc.

Koupit
nyní na dedra.cz