Jaromír Jágr a Inna Puhajková jsou stále zamilovaní.

Jaromír Jágr a Inna Puhajková jsou stále zamilovaní. Herminapress

Na rozchod to nevypadá: Takhle vrkal Jaromír Jágr s krásnou Innou Puhajkovou během tenisové exhibice

Nejslavnější český hokejista Jaromír Jágr (49) patřil v úterý k největším hvězdám pražské tenisové exhibice, ve které sledoval povedené tenisové kousky Petry Kvitové, Lucie Šafářové a ruské krasavice Marie Šarapovové. A sám si na kurtu v rámci exhibice také na chvilku zapinkal.

V hledišti seděla i jeho dlouholetá přítelkyně Inna Puhajková (35), s níž Jaromír Jágr vrkal jako zamilovaný holoubek. A to ještě předtím stihl polibek s českou tenisovou jedničkou Petrou Kvitovou, která kvůli nemoci odehrála jen část exhibičního zápasu.

Jágr randí s atraktivní Innou už šest a půl roku. Nedávno se však nechal slyšet, že si nedovede představit, že by s jednou ženou strávil celý život. „Pro každý období se k tobě hodí jiný partner. Za celý život to je tak osm partnerů. Přibližně každých deset let jiný,“ řekl Sedmičce a dal tím jasně najevo, že by se Inna měla bát.

Zatím však oba vypadají velmi šťastně, a tak uvidíme, co se stane za čtyři roky, kdy by podle Jágrovy logiky měla začít „partnerská střídačka“. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků