Útlá plavovláska je novou hereckou nadějí. Poznáte podle očí, kdo je jejím otcem?

Útlá plavovláska je novou hereckou nadějí. Poznáte podle očí, kdo je jejím otcem? Profimedia.cz

Uhodnete, kterému slavnému dvaaosmdesátiletému herci se vydařila tahle náctiletá dcerka?

Otec této sympatické devatenáctileté blondýnky je jedním z hollywoodských hereckých veteránů, který je trojnásobným držitelem Oscara, konkrétně za snímky Nesmiřitelní (sošku získal za režii i za nejlepší film roku) a za drama z boxerského prostředí Million Dollar Baby (herec v hlavní roli). Většina z vás už možná tuší, že tatínkem půvabné začínající herečky je Clint Eastwood (82).

Plavovlasá kráska jménem Francesca Eastwood se mu narodila až v 63 letech, a to má ještě kromě pěti starších sourozenců o čtyři roky mladší patnáctiletou sestru Morgan. Časem možná i ji budeme moci vídat na plátně, jelikož se už v útlém věku vydala v otcových šlépějích. Kromě herectví se ale věnuje i modelingu.

Nejvíce vidět ji zatím bylo v reality show Mrs. Eastwood & Company, která sledovala život Eastwoodovy manželky Diny a jejích nejmladších dcer (Francescy a Morgan). Právě tato reality show měla být kamenem úrazu jejich manželství. Dina, která pracuje jako reportérka, totiž v show rozebírala i soukromý život s Eastwoodem, což se mu nelíbilo. Rozpory nakonec v manželství trvajícím 35 let vyvrcholily koncem loňského roku rozvodem.

Na snímcích je Francesca zachycena během víkendového hudebního festivalu Coachella v kalifornském Indiu, kde se to celebritami jen hemžilo. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků