Podzimní hity. Podprsenky útočí

31. října 2012 18:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
A je to tady! S novými podprsenkami se roztrhl pytel. Podzimní sezona tak má na poli se spodním prádlem rozhodně co nabídnout. Co tedy teď na podzim frčí?
Podzimní hity. Podprsenky útočí

Podzimní hity. Podprsenky útočí

Své podzimní kolekce představuje stále více značek a dámy si tak mohou vybírat z mnoha krásných kousků. A tentokrát se opravdu vyvedly. Tyhle super podprsenky navíc sluší nejenom modelkám, ale i obyčejným ženským. Posuďte sami.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Krása v černobílé

Krása v černobílé

Dvoubarevná kombinace nikdy neomrzí. Zvlášť když se jedná o osvědčenou klasiku – černou a bílou. Tenhle kousek sice nemůžete nosit pod světlé oblečení, ale rozhodně vás uchvátí. Navíc díky svému speciálnímu střihu pozvedne prsa zespoda, a vykouzlí tak i z áček krásný plný dekolt. A decentní motiv s kytičkami a krajka na okraji košíčků dodají téhle podprsence ten správný šmrnc a punc luxusu.

Koupit
nyní na Astratex.cz
Luxus pro velká prsa

Luxus pro velká prsa

Návrháři nezapomněli ani na ženy s velkým poprsím a to je dobře. Vytvořili totiž unikátní kousek pro všechny dámy, které příroda obdařila extra plným dekoltem. Podprsenka Georginia byla vytvořena speciálně pro podporu velkých ňader – seženete ji ve velikostech až 75D či 95E. Díky širokým ramínkům a bočním kosticím poskytne úžasné pohodlí. A vyšívanou krajku si zamiluje jednoduše každá žena…

Koupit
nyní na Astratex.cz
Nadčasovost v bílé

Nadčasovost v bílé

Bílá podprsenka je základ šatníku. Co si tedy pořídit takovou, která díky svému nadčasovému střihu jen tak z módy nevyjde? A přitom se nejedná o žádnou tuctovku, ale o krásný propracovaný krajkový kousek. Pro majitelky malého poprsí nabízí tahle podprsenka navíc vyjímatelné vycpávky s efektem push-up a díky nízkému středu se skvěle hodí do všech hlubokých výstřihů. Nezamilovali jste se už do ní?

Koupit
nyní na Astratex.cz
Krajková krása

Krajková krása

Krajky vždy byly symbolem luxusu a podprsenka Prius push-up to jen potvrzuje. Krásnou černou krajkou jsou potažené téměř celé košíčky a spolu s béžovým podkladem vytvářejí zajímavou kombinaci. Plný dekolt zajistí vyjímatelné vycpávky a pohodlné vyztužené košíčky, které vaše prsa dostatečně podpoří. K mání je v malých i větších velikostech a všem romantičkám zaručuje noc plnou smyslnosti…

Koupit
nyní na Astratex.cz
Extravagance v černé

Extravagance v černé

Chcete šokovat? Nebo jen prostě vyniknout? A současně být elegantní? Podprsenka Vivien push-up je tím nejlepším řešením. Kromě originálního vzhledu vám totiž tenhle poněkud extravagantní kousek nabídne také plný dekolt a bavlněné pohodlí. Nebojí se na černém podkladu ukázat kontrastní kresby a zároveň v sobě skrývá kapku decentnosti. Je prostě sofistikovaně rafinovaná. Buďte taková i vy.

Koupit
nyní na Astratex.cz