Máme recept na každodenní dobrou náladu!

Jak mít dobrou náladu celý den? Stačí se probudit s úsměvem! Jak na to snadno a rychle? Převlékněte svou postel do nového povlečení a hned se budete probouzet veselejší! Nejnovější kousky jsou nabité jarní atmosférou a každé ráno vás naladí na tu správnou vlnu. Přesvědčte se sami.
Hebkost a jemnost každý den

Hebkost a jemnost každý den

Bavlna není nejoblíbenějším materiálem nadarmo. Už od pradávna je oblíbená pro své skvělé vlastnosti. Zamilujete si její prodyšnost a během horkých nocí vás příjemně chladí. Vybrali jsme pro vás ty nejkrásnější jarní kousky z hladké bavlny. Podívejte se!

Koupit
nyní na Bonatex.cz
Romantické snění

Romantické snění

Dáváte přednost klasické bílé? Zkuste bílou oživit jemným dotekem šedé a růžové. Něžný motiv růžových kvítků harmonicky koresponduje s šedobílým podkladem. Z klasického povlečení je rázem okouzlující kousek, který si zamilujete. Podlehněte jaru a nechte se hýčkat!

Koupit
nyní na Bonatex.cz
Atmosféra venkova

Atmosféra venkova

Drobné kvítky v něžné modré barvě jsou to pravé, pokud hledáte typicky jarní motiv. Staroanglický styl okamžitě změní ráz každé ložnice a vy si můžete užívat osvěžující atmosféru venkova i ve velkoměstě. Krásný motiv a kvalitní zpracování – co víc si přát? Nechte se okouzlit něžným motivem v luxusním provedení.

Koupit
nyní na Bonatex.cz
To pravé pro zaryté romantiky

To pravé pro zaryté romantiky

Každé romantické srdce zaplesá při pohledu na záplavu rozkvetlých růží. Kvetoucí růže na něžně růžovém podkladu v mžiku naplní každou ložnici atmosférou plnou romantiky. Vpusťte do svého domova jarní květy a nechte si zdát romantické sny. Získá si povlečení Melisa i vás?

Koupit
nyní na Bonatex.cz
Letní vánek s vůní moře

Letní vánek s vůní moře

Chcete vpustit do ložnice svěží atmosféru, ale kvítky nejsou nic pro vás? I povlečení s plachetnicemi a námořnickými motivy vnese do interiéru svěžest letního dne. Ať už se v létě chystáte k moři nebo jen k rybníku, můžete se už dnes nechat unést na vlnách a těšit se na letní dny. Podlehnete volání léta?

Koupit
nyní na Bonatex.cz

Časová osa článků