Sarah Harding často nosí odvážné outfity.

Sarah Harding často nosí odvážné outfity. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

Atraktivní zpěvačka ze slavné dívčí kapely provokovala v odvážných šatech: Bez podprsenky i kalhotek

Bývalá zpěvačka známé britské kapely Girls Aloud Sarah Harding, která se uměla prosadit i jako herečka a modelka, se na společenské akci My Beautiful Ball ukázala v odvážných sexy šatech.

Krásná blondýnka ihned vzbudila pozornost místních fotografů, protože při vystupování z auta bylo pod černými šaty vidět, že se rozhodla vyrazit ven naostro. Pod svůdné šatičky si navíc nevzala podprsenku, a tak bylo hned jasné, kdo se stane nejobletovanější celebritou večera.

Nutno podotknout, že šaty nevypadaly vůbec lacině a zpěvačce to moc seklo, byť musela neustále řešit, že si všudypřítomní fotografové fotí její odhalená stehýnka.

Sarah Harding patřila k nejpůvabnějším členkám kapely Girls Aloud, v jejíž čele nejvíc zářila slavnější zpěvačka Cheryl Cole. Byla to ale také pěkná průšvihářka. Z kapely dokonce musela načas odejít rovnou do léčebny, kde se léčila z depresí a závislosti na alkoholu.

Nejúspěšnější dívčí formace současnosti moc nepotěšila všechny své fanoušky, když po nedávném turné oznámila konec své desetileté kariéry. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků