Zora Kepková připravuje svatbu. Super.cz

Už se chystá pod čepec: Moderátorka Zora Kepková nám prozradila plány na svatbu

Mezi přímými přenosy SuperStar a Snídaní s Novou má moderátorka Zora Kepková (31) úplně jiné starosti. Loni ji totiž přítel Miroslav Hejda požádal během ranního vysílání v přímém přenosu o ruku a nás zajímalo, v jaké fázi jsou její přípravy na svatbu.

"Určitě vás můžu ubezpečit, že přímý přenos to tentokrát nebude, i když televize o to zájem měla a sledovanost by asi taky špatná nebyla," smála se Zorka, která prý doopravdy netušila, že žádost o ruku proběhne tímto způsobem. "Přísahám, že jsem to netušila, shodou okolností jsem měla tehdy i narozeniny, takže jsem myslela, že v té krabici, ze které Míra ve studiu vylezl, bude nějaký dárek od kolegů," vzpomínala.

"Už máme místo a termín obřadu, prozradím jen, že to bude v létě a snad nám vyjde počasí, aby to mohlo být venku," upřesnila moderátorka. "Moc času teď není, ale svatební šaty už mám také vybrané," dodala.

"Jsem stará škola, takže budou bílé, krajkové, s velkou sukní. A budu mít i závoj," vyprávěla. Věneček mít ale nebude. Zeptali jsme se tedy, zda kvůli tomu, že dodržuje tradice a už není panna, takže by to nebylo správné. "To taky. I když to není tak dávno," smála se Zorka. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků