Jaké je největší přání Ewy Farne? Super.cz

Chápete to? Majitelka smyslných křivek Ewa Farna se bojí, že bude ještě ve třiceti sama

Zpěvačka Ewa Farna (28) má za sebou první semestr na právech. A jak jí to zatím jde? "Jednu zkoušku jsem si odložila kvůli nemoci, z další mám jedničku a učení bylo dost, samé tlusté bichle, dneska jsem měla jeden zápočet a další mě čeká v úterý, tak uvidíme, jak to dopadne. A začíná mi další zkouškové období, takže to bude masakr," přiznala studentka Varšavské univerzity.

I když je pro ni škola důležitá, prvořadá je u ní stále muzika, ve které sklízí úspěchy už od svých dvanácti let. Má vůbec ještě nějaké sny, které by si chtěla splnit? "Velké sny, jako je Grammy a celosvětový úspěch, nemám. Chci dělat hudbu, která mě baví a snad se bude líbit i mým fanouškům. Momentálně je to něco se soulem, funky a rokenrolem," svěřila.

"Ale mým největším snem je mít spokojený soukromý život. Mít svého věrného muže, tři děti, koně, psa a domek u lesa. A první dítě bych chtěla mít určitě do třicítky. Ale bojím se, že když to teď říkám, šiju si na sebe boudu. A když budu ve třiceti bezdětná a sama, vytáhnete to na mě," bojí se Ewa. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků