Maroš Kramár se udržuje ve skvělé kondičce.

Maroš Kramár se udržuje ve skvělé kondičce. Foto: Archiv Studio DVA

Tenhle padesátník na to má! Maroš Kramár odhodil košili a předvedl svá namakaná ramena

Slovenský herec Maroš Kramár se navzdory svým téměř čtyřiapadesáti letům, které koncem dubna oslaví, udržuje v záviděníhodné kondici. Je znát, že na své postavě maká a sklízí ovoce. Není to ale jen pro dobrý pocit, ale také proto, že tričko občas odhodí a svá ramena ukáže na divadelních prknech. A kdo by se chtěl koukat na rosolovité paže postaršího pána…

Jednou z inscenací, kde mu jeho kondičku pánové závidějí a dámy se při pohledu na něj kousnou do rtu, je hra Vše o mužích, v níž Kramár exceluje spolu s Filipem Blažkem a Michalem Slaným a kterou v neděli čeká třístá repríza. A jelikož už ji pánové dokonale znají, často si přidají něco, co ve scénáři rozhodně není.

„Hru hrajeme skoro už pět let a z hodiny tři čtvrtě, co měla na premiéře, má dnes už tři hodiny. Dali jsme už i přestávku, protože lidi si stěžovali, že potřebují jít na záchod, jak se pořád smějí. Hodně s kluky improvizujeme. Když se nám něco povede, tak to tam necháme, když něco už nezabírá tak vyškrtneme,“ řekl Kramár, který je zvědavý, jak dlouhý bude jubilejní kus. 

Super.cz


Časová osa článků