I Karel Gott s manželkou Ivanou byli překvapeni Dashiným outfitem.

I Karel Gott s manželkou Ivanou byli překvapeni Dashiným outfitem. Michaela Feuereislová

Zapomněla si sukni? Nejvychrtlejší česká zpěvačka provokovala Karla Gotta v ultrakrátké mini

24. října 2012 17:57

Křest nové desky Karla Gotta (78) Dotek lásky rozhodně nepodcenila muzikálová zpěvačka Dasha, která byla jednou z kmoter a také hostuje na Mistrově turné. Kdo ji zahlédl jen koutkem oka, dostal chuť dostát názvu cédéčka a aspoň malinko si na ni sáhnout.

Dasha je sice nejhubenější českou zpěvačkou, ale sexappeal nepostrádá. A umí jej podtrhnout, když si místo obvyklých džínů a trička, koupených v dětském oddělení, vezme šaty, které dokáží zdůraznit její přednosti.

A v Dashině případě to jsou každopádně dokonalé nohy. Víc než v ultrakrátkých šatech, které si oblékla, by je snad mohla ukázat už jen v pouhých kalhotkách. Mnozí dokonce zapochybovali, zda si zpěvačka nezapomněla doma sukni a nevyrazila pouze v topu.

"Ne, to jsou opravdu šaty," smála se Dasha. "Běžně tak nechodím, ale rovnou ze křtu jedu na koncert, takže jsem zvolila model, který je použitelný i na pódiu," dodala.

Zahanbit se nedala ani Ivana Gottová (42). Neskutečně jí to na křtu slušelo a příjemně překvapila i novou barvou vlasů od své kadeřnice Petry Měchurové. Má teď chladnou blond, která jejímu typu sedí mnohem více než teplé odstíny. 

Saša Šeflová , Super.cz