Krajky jsou na jaře IN!

Čekání na jaro se nezvykle protáhlo, nebo se to tak alespoň zdá. Podle astronomického času už jaro vládne skoro měsíc, a tak musí to opravdové co nevidět vypuknout. Nejen že bude teplo, slunečno a rozkvetou parky, ale ta hezčí polovina lidstva svleče kabáty, kozačky a čepice a krása zaplaví ulice. Nová kolekce Moira Fashion vznikla jako odezva na četná přání vás, našich zákazníků. Je sice mírným vybočením z důsledné linie tvorby funkčního prádla, přesto pečlivě zvolené materiály zaručují vysoký komfort nošení.
Elegantní krajka pro běžné dny i pro slavnostní příležitosti

Elegantní krajka pro běžné dny i pro slavnostní příležitosti

Málo platné, krajka dodá každé ženě tu pravou míru elegance. Tři střihové varianty umožňují vybrat si tu pravou, která padne právě vám. Příjemný, lehce elastický materiál vzdušně přiléhá k postavě a podporuje ty správné křivky ženského těla. Zvolené materiály se dobře udržují s použitím běžných pracích prostředků.

Koupit
nyní na www.moira.cz
Proužek je věčný, a přesto pokaždé jiný

Proužek je věčný, a přesto pokaždé jiný

Příjemný, měkce splývavý materiál v zajímavých střihových variantách rafinovaně zdůrazňuje ženské linie a je to pravé jarní překvapení. Svěží proužek v trendové barevnosti letošní sezóny navozuje pocit odpočinku a pohody. Proužkové fazony jsou určeny pro běžné denní nošení. Užijte si jaro v příjemném oblečení. Až se jaro zeptá, na co jste mysleli v zimě, budete připraveny.

Koupit
nyní na www.moira.cz

Časová osa článků