Petra Kvitová a Serena Williams sáhly po podobných šatech.

Petra Kvitová a Serena Williams sáhly po podobných šatech. Foto: Isifa.com, Profimedia.cz

Módní souboj tenisových královen! Serena Williams versus Petra Kvitová: Které to víc slušelo?

23. října 2012 15:05

V neděli se v tureckém Istanbulu konalo slavnostní losování před očekávaným Turnajem mistryň, na němž se objevila osmička nejlepších světových tenistek včetně naší Petry Kvitové. Všechny sportovkyně se snažily ukázat maximum ze své ženskosti a není pochyb, že jim to skutečně seklo. Dvě z nich však zvolily velice podobný model...

Pozornost na sebe strhly díky svým zářivě červeným modelům hlavně Petra Kvitová (22) a Serena Williams (31). Obě tenistky tak nezapřely podobný vkus, což pro Petru není zrovna dobrá vizitka, jelikož Serena bývá za svůj ‚cit pro módu‘ spíše terčem kritiky.

Satén je však sám o sobě velice zrádný a neodpustí na postavě ani malou nedokonalost. Petra tak dala na odiv své dlouhé štíhlé nohy, ale malinko se jí pod šaty rýsovalo bříško. Sereně zase pro změnu šaty přidaly pár centimetrů na zadečku.

A v čem se ukázaly ostatní hráčky? Běloruska Victoria Azarenka jako jediná oblékla kalhoty, které sladila s černým topem. Ruska Maria Sharapova sáhla po krátkých bílých šatech a béžovém saku. Polka Agnieszka Radwańska zvolila dlouhou bílou róbu a Němka Angelique Kerber pro změnu černou. Italka Sara Errani předvedla dekolt ve fialovém saténu a Číňanka Li Na vsadila na jednoduchost v černých úzkých šatech nad kolena. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz

Zrušit