Skončí oblíbená soutěž, v níž se rozdávají milióny, předčasně?

25. října 2012 9:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Tipovací soutěž Alza.cz je mezi zákazníky nesmírně úspěšná. Alza.cz oznámila, že ve své tipovací soutěži rozdala stovkám výherců dárkové šeky v hodnotě téměř 3000000 Kč. Mnozí zákazníci přitom vyhrávají desetitisícové částky! Je to tak neuvěřitelná částka, že je pravděpodobné, že budou muset na konci října soutěž ukončit.
Luxusní notebook zadarmo!

Luxusní notebook zadarmo!

Mezi vítězi je například pan Emil Mikyska z Rajhradic, který si koupil ultrabook Fujitsu Lifebook U772, správně si tipl, vyhrál a dostal dárkové šeky na více než 62000 Kč. S podobnou výhrou není sám, vyhrávají lidé, kteří si koupili výkonné počítače, celé sestavy s příslušenstvím, ale i domácí kina.

Více informací
nyní na Alza.cz
Zákazníci nad soutěží kroutí hlavou

Zákazníci nad soutěží kroutí hlavou

„Nerozumím tomu,“ kroutí hlavou jedna z výherkyň. „Je to opravdu jenom tip, prostě jsem ho naťukala při nákupu, jenom tak. Víte, kdyby chtěli, abych koupila nějakou určitou věc nebo nákup musel být nad nějakou částku, tak to pochopím. Ale vy si můžete koupit třeba jenom náplň do tiskárny a tipovat.“

Více informací
nyní na Alza.cz
Je jen na zákazníkovi, kolik chce vyhrát!

Je jen na zákazníkovi, kolik chce vyhrát!

„Nečekali jsme až takový zájem,“ připouští marketingový ředitel. „Také jsme nepředpokládali, že výhry budou až tak vysoké. Pravidla ale měnit nebudeme, výherce dostane i nadále šeky v hodnotě zboží, které koupil. Je jenom na zákaznících, kolik se rozhodnou vyhrát.“ Více informací o soutěži naleznete na stránkách Alza.cz!

Více informací
nyní na Alza.cz