Erectan® zaplaví Česko luxusními gely zdarma!

Pokud ve vás také s příchodem jara roste touha po milostném dobrodružství, jen tělo už tolik neposlouchá, máme pro vás skvělý tip. Podpořte svůj vlastní výkon a zároveň potěšte partnerku vzrušujícím erotickým dárkem. S jarem přichází časově omezená akční nabídka od Erectan®, díky které můžete nyní získat zcela zdarma luxusní lubrikační gel!
Jarní akce Erectan®

Jarní akce Erectan®

Akce probíhá pouze v týdnu od 15. do 21. dubna. Při nákupu 2 balení Erectan® 400 mg v e-shopu výrobce získá každý zákazník Erectan® Exclusive intim gel zcela zdarma. Využijte nabídku, kterou Erectan® pořádá 1x ročně a ušetřete 560 Kč! K tomuto balíčku také získáváte zdarma poštovné a balné!

Koupit
nyní na www.erectan.cz
Erectan® 400 mg

Erectan® 400 mg

Extra silný doplněk stravy určený pro muže. Přípravek je určený pro jednorázovou podporu erekce za pomoci unikátní kombinace 5 tělu vlastních aminokyselin. Lze jej pohodlně podávat ve formě tobolek a je dostupný bez lékařského předpisu. Díky vhodnému složení mohou přípravek užívat i diabetici a kardiaci.

Koupit
nyní na www.erectan.cz
Erectan® Exclusive intim gel

Erectan® Exclusive intim gel

Lubrikační gel na vodní bázi obsahuje stimulující látky pro dokonalou lubrikaci a prokrvení pohlavních orgánů obou partnerů. Plněním do stříbrného airless flakonku převyšuje všechny klasické gely, které znáte. Exclusive intim gel je vložený do luxusní tvrzené krabičky se stříbrnou ražbou. Okouzlující pocit navíc umocňuje nádherná vůně.

Koupit
nyní na www.erectan.cz

Časová osa článků