Petra Hřebíčková se svlékla ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále.

Petra Hřebíčková se svlékla ve filmu Obsluhoval jsem anglického krále. Foto: Archiv JirkaZZ

Tahle sličná blondýnka učarovala i Menzelovi: Mrkněte, jak se nahá a nestoudná válela v posteli v jednom jeho slavném filmu

Atraktivní Petra Hřebíčková patří k našim nejtalentovanějším divadelním herečkám. Až do roku 2009 byla jednou z hvězd Městského divadla ve Zlíně. Díky tomuto angažmá dokonce získala prestižní divadelní cenu Thálie za roli Maryši ve stejnojmenné hře.

Na svém kontě však má i několik úspěšných filmových rolí, ve kterých neváhala vytěžit maximum nejen ze svého hereckého umění, ale i půvabu. Ten z vás, kdo si potrpí na svlečené herečky, si jistě pamatuje na film Jiřího Menzela, Obsluhoval jsem anglického krále.

V něm si Petra Hřebíčková zahrála dívenku Jarušku, kterou si mladý pikolík Jan Dítě v podání Ivana Barneva vyhlédne během své časté návštěvy bordelu.

Po milostných radovánkách mladík krásku ozdobí květinami od prsou až po odhalený klín. Ještě předtím se tak divákům naskytne pohled na úplně nahou blonďatou krasavici. Na odhalenou Petru Hřebíčkovou se podívejte v naší fotogalerii. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků