Zpěvačka se naučila i práskat bičem.

Zpěvačka se naučila i práskat bičem. Foto: Archiv K. Nývltové

Ta se nezdá! Zpěvačka Kamila Nývltová umí práskat bičem, až se z toho tají dech

20. října 2012 18:55

Mladá zpěvačka Kamila Nývltová (23) teprve vstoupila na prkna Hudebního divadla v Karlíně a už je na nože se svými hereckými kolegy. Situace v divadle ji dokonce nutí zlostně se vrhnout do hloučku divadelníků a pustit se do boje. Lidem okolo běhá mráz po celém těle a tuhne jim krev v žilách.

Naštěstí se vše odehrává jen během jedné nacvičené scény muzikálu Aida, kde zpěvačka ztvárňuje právě princeznu a otrokyni Aidu. Kamila Nývltová během představení dokazuje, jaká je bojovnice. S věrohodností ovládá obrovský železný meč a vy máte pocit, že absolvovala minimálně roční výuku bojových umění. Bravurně a s jistotou kolem sebe mává meči, práská bičem a přehazuje si přes ramena kolegy a dokonce i svého přítele Tomáše Smičku, který působí v muzikálu jako člen pěvecko-taneční company. Bojová scéna končí tím, že Kamila alias Aida drží pod krkem a s nožem na hrudi v šachu jednoho z ubohých bojovníků - tanečníků.

„Trénink byl velice náročný, zkoušeli a připravovali jsme tuto scénu celé tři měsíce, co probíhalo zkoušení Aidy. Mám kolena a ruce samé modřiny, dokonce jsem i jednomu kolegovi při zkoušce rozsekla obočí. Zpětně se tomu již smějeme s tím, že to mohlo dopadnout mnohem hůř," směje se Kamila.

Muzikálová zpěvačka dokonce bitku zkoušela i několikrát s přítelem doma, aby si to dokonale zažila. „Celou dobu jsem si připadala jako veliká bojovnice, která dokáže skolit každého chlapa na kolena. Získala jsem s tím opravdu výbornou fyzičku a sílu v rukách. Moc mě to bavilo a určitě bych se do budoucna nebránila opět něco takového zkusit, třeba přijde i muzikál Xena, kde bych si své naučené bojové umění mohla znovu vyzkoušet. Dokonce mi můj trenér Petr Nůsek řekl, že jsem ženská, která má neskutečnou páru a že by mě rovnou zaměstnal v jeho profesionální bojové skupině,“ dodala s úsměvem sympatická Kamila. 

Jiří Čeladník , Super.cz