Europe Easy Energy – nejen cena rozhoduje

Tato relativně mladá společnost, působící na českém trhu teprve od roku 2011, se zabývá prodejem elektřiny a zemního plynu. Za tak krátkou dobu si již vytvořila pevnou pozici mezi alternativními dodavateli energií a nabízí atraktivní alternativu dominantním obchodníkům. Je také jednou z mála energetických společností na českém trhu, která je zcela bez zahraničního kapitálu a co je nejdůležitější, nabízí více než konkurenceschopnou cenu napříč všemi produkty, které jsou na trhu.
Proč 3E?

Proč 3E?

Elektřina je zboží, které má konstantní kvalitu. Konkurenční firmy nemohou soutěžit v kvalitě zboží, ale mohou soutěžit s cenou a kvalitou služeb. U 3E se vždy dovoláte odpovědnému zaměstnanci, který Vám odpoví na všechny vaše otázky a provede vás celou změnou dodavatele elektřiny a zemního plynu. Mezi další výhody patří vlídný přístup, správa vlastního účtu na zákaznickém portálu, elektronické vyúčtování a aktivní věrnostní program. Obchod s elektřinou a plynem na českém trhu je liberální. Přesto nejen převážná část domácností, podnikatelů, ale i obcí a měst je konzervativní a nakupuje energie od velkých společností, které jim nabízejí neúměrně vysokou cenu. Tyto velké společnosti jim však nabízejí pouze vysokou cenu bez vysokého standardu služeb. Europe Easy Energy vám nabízí jiný přístup. Přístup na osvědčeném principu "náš zákazník, náš pán". Váží si každého zákazníka a za vaše peníze vám nabízí odpovídající službu. Službu, jejímž cílem bude hospodárné zacházení s elektřinou a plynem, aktivní možnost sledování spotřeby a zároveň individuální přístup k zákazníkovi.

Více informací
nyní na Europe Easy Energy
Společnosti Europe Easy Energy Vám nabízí:

Společnosti Europe Easy Energy Vám nabízí:

Uzavření smlouvy o sdružených službách dodávek elektřiny nebo plynu na dobu neurčitou. Ke každé uzavřené smlouvě poskytnutí asistenční služby zdarma. Správu vlastního účtu na Zákaznickém portálu. Elektronicky zasílané vyúčtování za služby. Aktivní věrnostní program. Vlídný a profesionální přístup našich operátorů a specialistů na pobočkách.

Více informací
nyní na Europe Easy Energy

Časová osa článků