Daniel Šmidák o sebe hodně dbá.

Daniel Šmidák o sebe hodně dbá. Foto: Archiv TV Nova

Který finalista SuperStar leze všem na nervy? Je to tenhle fintílek s neuvěřitelným sebevědomím

První měsíc společného pobytu v luxusní vile a finalisté SuperStar si začínají pořádně lézt na nervy. I když jsou jako celek soudržná parta, za zdmi jejich dočasného domova to mezi některými někdy pořádně vře.

Dráždidlem na nervy umí být například krasavec Daniel Šmidák. Jeden z největších idolů nové éry SuperStar totiž příliš úzkostlivě dbá o svůj zevnějšek, vyžaduje speciální stravu, hlídá si kalorie a přátelí se nejvíce s posilovnou.

„Dlouho jsem neviděl nikoho, kdo se tak zabývá svým zevnějškem. A pravdou je, že sebevědomí by mohl rozdávat. Ale na rozdíl od jiných je aspoň pořád stejný a od začátku se nesnaží přetvařovat,“ řekl Super.cz tajný zdroj.

Ani s finalistkou Virginií Buberníkovou to prý soutěžící nemají příliš lehké. Jak se jeden z nich prořekl, Gina je tak trochu jiná než ostatní, umí být agresivní a mnohdy má tendenci se ostatních stranit. A někteří se jí občas bojí.

Už v neděli večer se ale bude znovu rozhodovat o tom, pro koho cesta za vysněným vítězstvím v nové éře SuperStar skončí. Večer bude tentokrát zasvěcen rockovým písním. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků