Nevíte si rady s šatníkem či dárkem? Typ osobnosti vám napoví, kterou cestou se dát...

18. října 2012 16:14 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Každý z nás chceme od života něco jiného a na svět se díváme mnoha způsoby. Jak jsme rozdílní, tak jsme i stejní. Zjistěte, jaký typ osobnosti jste právě vy a objevte značky, které budou doslova šité přímo na váš způsob života. Dopřejte si luxus slavných značek, vždyť stačí tak málo! Doplnit váš šatník o šálu či módní hodinky, zpříjemnit si den novou vůní… Hned jste o krůček dál než ostatní.
Umělec

Umělec

Lidé, kteří se nechtějí ztrácet v davu a svým stylem života bojují s ponurou šedí, si rozhodně najdou cestu ke značce Moschino. Tato italská módní společnost spojuje prvky umění a extravagantní okázalost. Záleží pouze na vaší kreativitě: Dokážete využít tento umělecký potenciál a z jednoduchých prvků vytvořit dílo, které přetrvá ve vzpomínkách všech kolemjdoucích a vám nabídne tolik potřebnou pozornost?

Více
nyní na kleopatra.cz
Pragmatik

Pragmatik

Elegance, funkčnost, jednoduchá krása. Právě tak se dá charakterizovat každý pragmatik. Lidé si mohou myslet, že pragmatici jsou suchaři, kteří módě nikdy rozumět nebudou, ale v tom se mýlí. Pragmatici milují jednoduchost a praktičnost s důrazem na výsledek - právě to je síla značky Gianfranco Ferre. Stačí tak málo a z ženy se stane elegantní dáma a z muže pravý gentleman. Je to jednodušší, než si myslíte!

Více
nyní na kleopatra.cz
Gurmán

Gurmán

Požitkář, labužník, bonviván a tak dál a dál. Čeština zná mnoho výrazů pro tento typ osobnosti. Tito lidé mají rádi život a všechny dary, které přináší. Dokáží si užít každičký moment. Díky svým vysokým nárokům se ale nespokojí s ledasčím. Pokud patříte do této kategorie, máme pro vás jenom jedno slovo. Guess. Tato americká módní značka ovládla prakticky celý svět. Krom oblečení se zaměřuje i na parfémy a módní hodinky, které uspokojí každého gurmána. Jen se do nich zakousnout.

Více
nyní na kleopatra.cz
Romantik

Romantik

Nad Manhattanem vychází slunce. Prosvítá skrze listy stromů v Central Parku a do vašeho pokoje pomalu přináší ranní vůni kvetoucích magnólií. Pokud vás nenechává tato představa chladnými, patříte do skupiny romantiků, kteří se rádi rozmazlují a rozmazlovat se rádi nechávají. Mají rádi elegantní průzračnou módu DKNY a její vůně je nenechají v klidu. Bude to znít jako klišé, ale co je špatného na tom stát se hlavní postavou svého romantického příběhu?

Více
nyní na kleopatra.cz