Veronika Basileiou se svlékla pro pánský časopis.

Veronika Basileiou se svlékla pro pánský časopis. Foto: Martin Buček

Při pohledu na tuhle divošku se vám zapálí lýtka: Nahá svůdnice Veronika se svlékla jen pro vás a je to hodně žhavá podívaná

Nedávno jsme vás seznámili s prvotřídní krasavicí a atraktivní modelkou Veronikou Basileiou, která svou ukázkovou postavou okouzlila i horkokrevné Řeky.

Blonďatá divoška se na jihu Evropy objevila na titulních stranách několika časopisů, moderovala tamější televizní show a dokonce zvítězila v soutěži Mr. and Miss International Beauty 2010.

Poté, co však do Řecka dorazila hospodářská krize, rozhodla se Veronika vrátit zpátky domů a své půvaby ukázat také u nás.

„Mým snem je dostat se na titulky prestižních časopisů, zkušeností mám dost, tak snad se mi to povede,“ svěřila Super.cz nedávno kráska.

A netrvalo dlouho a cílevědomá modelka dosáhla díky svým půvabům a zkušenostem svého. V pánském časopise Playboy zapózovala na pořádně žhavých fotečkách, které můžete v naší fotogalerii obdivovat i vy.

Veronika se nestyděla ukázat úplně nahá v odvážných pózách, které nenechají v klidu snad žádného muže. Její dokonalá postava a výstavní ňadra si tak určitě najdou své příznivce i u nás. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků