Krásná a štíhlá do plavek? Stačí 3 jednoduché kroky!

Být krásná, štíhlá a fit - to je sen mnoha žen a dívek. Ale nezoufejte, do léta se svých nadbytečných kil dokážete zbavit!
Jak na hubnutí?

Jak na hubnutí?

Specialisté na proteinovou dietu KetoDiet pro vás připravili komplexní dietní program, který je založený na pravidelné konzumaci vysoce kvalitních proteinových jídel se sníženým obsahem sacharidů a tuků. Navíc si můžete v dietním režimu dopřát zeleninu či zeleninová jídla téměř v neomezeném množství. Velmi oblíbenou je také služba výživového poradenství online, která je zcela bezplatná.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Je KetoDiet pro vás?

Je KetoDiet pro vás?

Nezáleží na tom, jestli jste managerka s minimem volného času, úřednice se sedavým zaměstnáním nebo maminka na mateřské dovolené. Pokud dodržíte 3 snadné kroky dietního programu KetoDiet, vaše nadváha se brzy stane minulostí. Dosažené výsledky si navíc dlouhodobě udržíte.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
3 kroky proteinové diety

3 kroky proteinové diety

V prvním kroku KetoDiet dochází k rychlé redukci tuků a tím i k velmi významným úbytkům hmotnosti. Dodávané bílkoviny zároveň chrání svaly. Cílem druhého kroku je pozvolný návrat k racionální stravě a stabilizace vaší váhy, ale i v této fázi se můžete těšit na snižující se číslo na váze. Ve třetím kroku se již stravujete vyváženě, dbáte na pitný režim, pravidelně cvičíte a dosaženou váhu si hýčkáte.

Více informací
nyní na KetoDiet.cz
Co mám tedy jíst?

Co mám tedy jíst?

V průběhu proteinové diety KetoDiet krátkodobě nahrazujete běžné jídlo bílkovinnými produkty, které jsou navíc obohacené o důležité vitamíny a minerální látky. Vyberte si chutný nápoj v atraktivní příchuti (mandle, kokos, vanilka, černý rybíz, ananas ...) či omelety, které jsou vhodné například k večeři po náročném dni. Mezi nejoblíbenější produkty KetoDiet ale jednoznačně patří čokoládové proteinové tyčinky.

Koupit
nyní na KetoDiet.cz

Časová osa článků