James s problémovou Lindsay nic nechtěl mít.

James s problémovou Lindsay nic nechtěl mít. Foto: Super.cz/Profimedia.cz

James Franco odmítl sexuální nabídky Lindsay Lohan. Víme proč

Herec James Franco (34) prozradil, že měl možnost sblížit se se svou hereckou kolegyní Lindsay Lohan (35) nejen po pracovní stránce, ale rovněž v intimní oblasti. Tu se ale rozhodl neprozkoumat.

Kontroverzní Lindsay údajně pro hollywoodském sympaťákovi vyjela, ten se však udržel a její sexuální nabídku odmítl. Ptáte-li se proč, důvodem prý byly hereččiny velké osobní problémy, kterých se James zalekl.

Na vztah s Lindsay se herce zeptal moderátor Howard Stern. „Odmítl jste nabídku sexu s Lindsay Lohan, že? Tehdy, když byla ještě o dost žhavější?“ Udivený Franco odpověděl: „Ježíši! Chudák Lindsay. Nějakou dobu jsem s ní nemluvil. Byli jsme přátelé. Seznámil jsem se s ní přes společné známé. Nějaký čas jsem pobýval v hotelu Chateau Marmont, když mi přestavovali dům v Los Angeles, takže jsem se ubytoval v hotelu, ona tam pár let žila. Tak jsme bydleli ve stejném domě, kde jsem ji potkal,“ uvedl Franco.

Když moderátor na herce znovu udeřil a přímo se jej zeptal, zda odmítl její sexuální nabídky, odpověděl: „Nehodlám to tady vytahovat. Nevím vůbec, jak se to dostalo ven. Už tehdy měla problémy, tak jsem se cítil divně. Upřímně - byla kamarádka. Potkal jsem v životě hodně lidí, co měli problémy, a s nimi to dělat nechcete.“ 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků