Mladičká Pamela Anderson.

Mladičká Pamela Anderson. Profimedia.cz

Žádná sexbomba, nevinnost sama! Takhle roztomilá byla mladinká Pamela Anderson bez plastik

Než se stala nejslavnější silikonovou Playmate všech dob, lámala spolužákům srdce jako usměvavá a krásná studentka kanadské střední školy École Highland Secondary School ve městě Comox. Nyní se i vy můžete podívat, jak Pamela Anderson (54) vypadala jako teenagerka, ještě dávno předtím, než si nechala zesvětlit vlasy na platinovou blond a zvětšit ústa i ňadra.

Pamela, jejíž plakáty visely v 90. letech na zdech pokojů chlapců a mužů téměř všech věkových kategorií, se po absolvování zmiňované střední odstěhovala do Vancouveru, kde začala pracovat jako fitness instruktorka.

V létě roku 1989 se Anderson vydala s přáteli na fotbalový zápas, když na ni zamířily kamery a ona se objevila na obří obrazovce nad stadionem jen v krátkém upnutém tričku. Krásná a tehdy jednadvacetiletá dívka vzbudila takovou pozornost, že byla o přestávce v rámci PR akce pivovaru pozvána až dolů před zraky všech, kde se dočkala bouřlivých ovací lidí na tribunách.

Od té doby její tehdejší přítel a fotograf začal produkovat její plakáty s názvem Blue Zone Girl. Dočkala se takového úspěchu, že již v říjnu téhož roku zdobila obálku Playboye. Další její kariérní kroky už jsou všem dobře známé... 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků