Eva Longoria na nákupech v sexy šortkách Splash.com

To je podívaná: Krásná Eva Longoria v mini šortkách

Krásná představitelka potvory Gabrielle Solis Eva Longoria (48) byla přistižena na nákupech v jejím oblíbeném obchodě. Kromě toho, že na sebe upozornila tím, že módní kousky vůbec nezkoušela, upoutala sexy mini šortkami, které podtrhly její dlouhé štíhlé nohy.

Herečka vypadá dokonale téměř vždy. Módní trendy má tato krasavice doslova v malíčku. Pokaždé je oblečená velmi vkusně a s vytříbeným citem. Tak tomu je i v případě, když se vypraví na pouhé nákupy.

Je nutné podotknout, že Eva je bývalá gymnastka, trenérka aerobiku a nikdy neměla problémy s váhou. Když se ale dozvěděla, jaké módní výstřelky bude muset v seriálu Zoufalé manželky nosit, dostala motivaci se svým tělem ještě více pracovat. Začala s dalším cvičením.

"Věděla jsem, že Gabrielle bude sexy role, ale neuvědomila jsem si, kolik spodního prádla budu v seriálu nosit! A tak jsem začala s posilováním,“ nechala se slyšet herečka.

Eva Longoria se snaží také hlídat svůj jídelníček. Jí hodně ovoce a zeleniny, potrpí si na rybí pokrmy. "Mám prostě štěstí na to, že ráda jím to, co je zároveň zdravé", řekla. 

Sabina Tesařová , Super.cz


Časová osa článků