Michaela Ochotská a její staronový přítel Lukáš Rosol.

Michaela Ochotská a její staronový přítel Lukáš Rosol. Foto: Facebook, Michaela Feuereislová

Míšo Ochotská, pozdě! Potvrdila milence, kterého všichni dávno znají ze Super.cz

Michaela Ochotská (36) patrně usoudila, že už je vhodná doba na to, aby veřejnosti dala najevo svou lásku, o které jako první věděl už na podzim Super.cz. Tehdy však byla moderátorka Televizních novin na Nově ještě zadanou dívkou a pro tu se nehodilo, aby kápla božskou a práskla na sebe nevěru. Proto až teď, pár týdnů potom, co dostala kopačky od expřítele Michala Exnera, přiznala, co všichni už vědí od našeho serveru: „Miluju tenistu Lukáše Rosola!"

To byly časy! Když Super.cz zjistil, že se Ochotská na zadanou dámu stýká až moc často se zabouchnutým tenistou, Míša i její bývalý to vehementně popírali. Až fotografie páru od paparazzi před pár týdny zapříčinily, že Exnerovi začaly vadit parohy nasazené před celou veřejností a dal milé televizní moderátorce sbohem.

A i když se Michaela dušovala, že kvůli nikomu třetímu to nebylo, stačilo pár týdnů a románek sama přiznala. Stejně už všichni věděli, že v Americe není sama, nýbrž s třetím nejlepším českým tenistou.

„Momentálně jsem spokojená a šťastná, je nám spolu moc hezky. Jak dlouho to vydrží, ukáže jen čas," řekla Prásku Michaela. Server to prý ví první, bohužel první z posledních. Uvěřil i Míšině tvrzení, že doteď s Rosolem jen kamarádila. 

David Zápal , Super.cz


Časová osa článků