Noid se sešel s exmanželkou Bílou.

Noid se sešel s exmanželkou Bílou. Michaela Feuereislová

Noid šokuje: Milenku Bučkovou seznámil s exmanželkou Bílou

Český šoubyznys je malý rybníček. Není tedy divu, že se na jednom místě sejdou bývalí partneři se svými novými polovičkami. Zpěvačka Lucie Bílá (53) se tak v pondělí poprvé na večírku potkala s novou láskou svého druhého manžela Václava Noida Bárty. S modelkou Eliškou Bučkovou (30) se sešla na párty v pražské Písecké bráně.

"My už se s Luckou viděly, když jsem byla za Vaškem na muzikálu Carmen v Hudebním divadle v Karlíně," řekla Super.cz Bučková. Poprvé ale slavici viděla po svém vítězství v soutěži Česká Miss v roce 2008. Tehdy byla zpěvačka ještě vdaná za jejího současného přítele.

"Už jsou to tři roky, kdy jsme s Luckou od sebe. Oba jsme zamilovaní do svých nových partnerů a máme svoje životy, se kterými jsme spokojení," dodal Noid, který nyní pracuje na hudební kariéře své nové partnerky.

"Eliška má za sebou první dvě vystoupení. Byli jsme na diskotékách v Prachaticích a ve Vimperku. Jako její producent si myslím, že se to povedlo," usmívá se Noid. "Eliška zpívá tři písničky ve stylu house a dub step," upřesnil. Když bude mít čas, chce jezdit s ní. "Přece jen zpívá někdy v jedenáct nebo ve dvanáct večer na diskotéce, kde je plno opilých chlapů. Pro pěknou holku můžou nastat nepříjemné situace. A taky jí hlídám zvuk," dodal. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků