Marek Vašut si zlomil nohu, když utíkal před milencem

1. listopadu 2010 15:43, Praha

Marek Vašut (50) opět dokázal, že i ve svém věku má naturel kaskadéra. Při útěku z hotelového pokoje před partnerem jisté ženy, se kterou si zašpásoval, totiž vyskočil ze čtvrtého patra a zlomil si nohu.Test

Že se nemá nikomu lézt do zelí se přesvědčil už i charismatický Marek Vašut. Když jsme ho totiž potkali na večírku v baru Black Angel's, trávil celý večer vsedě, neboť se do společnosti vypravil o berlích. „Utíkal jsem před jistým mužem, který patřil k ženě, se kterou jsem se potkal v hotelovém pokoji, a tak jsem musel skočit ze čtvrtého patra," popsal nám, jak k ošklivé zlomenině kotníku přišel. Pravděpodobně se ale jednalo o nadsázku, protože o Vašutovi je známo, že o sobě rád vytváří příběhy a s novináři se příliš nemusí.

Rozhodně se tak ale zařadil mezi pochroumané celebrity, jejichž řady před nedávnem opustil Sagvan Tofi a naopak rozšířila Halina Pawlowská. Ta je totiž už poněkolikáté ve svém životě na invalidním vozíku, protože údajně spadla do kanálu. „Šla jsem ze schodů a šlápla jsem vedle," přiznala nedávno Pawlowská, u níž většina úrazů končí zlomeninami. „Svalila jsem se jak pytel brambor," dodala korpulentní moderátorka.

Jestli ale stejně jako Tofi bude Vašut či Pawlowská svou sádrovou ozdobu nohy dražit pro charitativní účely, se nám zjistit nepodařilo. „Minimálně ještě čtyři týdny budu o berlích," bylo to poslední, co ke svému nemilému zranění Marek podotkl a dále už se věnoval pouze příjemným věcem v podobě skvělého alkoholu a společnosti krásných žen.