Keira Knightley ve flmu Na hraně lásky.

Keira Knightley ve flmu Na hraně lásky. Profimedia.cz

Podívejte, jak Keira Knightley ukázala ve filmu svá ‚nejslavnější malá prsa Hollywoodu‘

22. března 2013 20:55

Jen o málokterém poprsí slavných hereček se toho napsalo tolik jako o tom Keiry Knightley (27). Dekolt krásky z Pirátů z Karibiku sice nezaujme na první pohled, ale o to víc o něm mluví jak samotná Keira, tak média. Herečka se totiž nikdy za svůj drobný hrudník nestyděla a nejvíc ji dokáže rozčílit, když jsou její ňadra na fotografiích zvětšována ve Photoshopu. Před kamerou se ničeho podobného bát nemusela, a tak se v roce 2008 s klidným svědomím svlékla ve filmu Na hraně lásky.

Knightley si v tomto životopisném dramatu zahrála v erotické scéně s Cillianem Murphym, a právě tam byl její ‚chlapecký‘ hrudník vidět. Se svlékáním možná nebude mít problém ani v budoucnu, být nahoře bez ve filmu pro ni totiž není problém, ale své pozadí by prý neukázala.

Keira nedávno pro magazín Allure uvedla, že její prsa jsou natolik malá, že v podstatě nikoho nemohou zajímat. Ve stejném rozhovoru pak uvedla, že ji v minulosti doběla vytočil krok grafiků upravujících plakáty k filmu Král Artuš.

„Oni vždycky upravují moje prsa. Byla jsem vážně naštvaná, když mi je jednou udělali opravdu, ale opravdu povadlá. Na plakátě k filmu Král Artuš mi přidělali fakt divně svěšená prsa. Na tom plakátě je ale i můj obličej. Takže když už mi je chtěli udělat, měla to být prsa pěkná,“ rozčilovala se. 

Dagmar Plecháčová , Super.cz


Časová osa článků