Vnadná Eva bojovala o srdce českých hokejistů.

Vnadná Eva bojovala o srdce českých hokejistů. Foto: facebook

Bronzoví hokejisté na nočním tahu Prahou: Tyhle krásky je chtěly sbalit! A nechyběla Helena Zeťová

Čeští hokejisté se po náročném týdnu na Mistrovství světa konečně vydali na vydatnou oslavu bronzové medaile. Tour po pražských barech začínala k večeru a končila za svítání.

Bronzoví chlapci začali na večeři v pražské restauraci U Václava na Václavském náměstí. Odsud se první parta v čele s Milanem Michálkem, Jakubem Voráčkem, Jiřím Novotným, Janem Markem, brankářem Ondřejem Pavelcem a Martinem Havlátem přesunula do pražského vyhlášeného podniku Kozička. Tam již čekala nastartovaná děvčata, která se rozhodla bojovat o srdce českých hokejistů.

Naondulované vlasy, hluboké výstřihy, kraťounké sukénky, vábivé pohledy, vrtění zadečkem. Připraveny byly dokonale. Teď jen, aby se naši bronzoví hokejisté chytli.

Kluci si však víc než sexy postaviček všímali svých drinků. Kráskám v některých chvílích zůstaly jen oči pro pláč. Ani kroutění boky nestačilo. Největší boj probíhal o Milana Michálka.

V průběhu večera zůstaly v hlavních rolích krásky Michaela, Kateřina a Eva (jejich sexy fotky najdete ve fotogalerii). Všechny jsou velké hokejové fanynky a členky Tipsport teamu.

Asi ve tři hodiny ráno vešel do baru Kozička hokejový muž číslo 1. Jaromír Jágr společně s kamarády dorazil konečně slavit úspěch. A s ním také Helena Zeťová. Všichni společně přišli z blízkého baru Harley´s. Děvčat si nevšímali. Hokejisté vybojovali bronz a ustáli i nálety lovkyň. Hoši, děkujem! 

Super.cz


Časová osa článků