Mistu si vzal do parády známý návrhář Osmany Laffita.

Mistu si vzal do parády známý návrhář Osmany Laffita. Foto: Produkce

Rodí se nová hvězda? Slovenská Lady Gaga vypadá v sexy šatech od Laffity jako mladá Madonna

Návrhář Osmany Laffita oblékl do svých modelů slovenskou Lady Gagu alias sexy zpěvačku Mistu, která svým singlem Cash out lámala příčky tuzemských i zahraničních hitparád. V jednom z jeho outfitů vypadala talentovaná zpěvačka jako o něco mladší Madonna.

„Spolupráce s ním vznikla náhodou, potkali jsme se na jedné společenské akci a seznámili jsme se. Já se dozvěděla, že se mu můj styl hudby líbí, a spolupráce byla na světě,“ prozradila sympatická zpěvačka, která nedávno nafotila dráždivé snímky s lebkou přes obličej.

Mista, která dostala nabídku natočit v Číně album a právě tam vyjíždí na turné, si spolupráci s návrhářem kubánského původu velice pochvalovala.

„Jeho modely jsou opravdu originální. Skvěle jsem se cítila ve zlatých šatech, v těch černých jsem zas vypadala jako opravdová dáma, jeho outfity jsou prostě děsně sexy a mají šmrnc,“ míní Mista, která doufá, že se její spolupráce s Laffitou ještě rozroste.

A kdo ví, možná si Osmany jednou zahraje i v jejím videoklipu. Blonďatá zpěvačka neboduje jenom v tuzemských hitparádách, ale má úspěch i v zahraničí. Její poslední novinka Cash out se hraje v klubech v Belgii, Holandsku či Německu. Stala se také jedničkou v tanečních hitparádách ve Španělsku. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků