Katka a Jindra zpívají hit Ivety Bartošové Červenám.

Iveto, to je skoro na panáka: Katka a Jindra si zahráli na Sepéšiho s Bartošovou a natočili tento ďábelsky interaktivní klip

Pekelné duo bizarních interpretů Katka a Jindra přezpívalo po legenární písni Karla Zicha Mosty další hitovku. A jak je v poslední době jejich dobrým zvykem, jedná se o opravdovou „lahůdku“.

Vycházející české antihvězdy si troufly rovnou na zamilovaný duet Petra Sepéšiho a Ivety Bartošové Červenám, který si na vlastní nebezpečí můžete v našem videu poslechnout i vy.

Vítězové hudebních anticen tentokrát nenatáčeli na poli, v lese či u zurčícího potůčku, čímž notně brnkali na nervy Evě a Vaškovi, ale nejspíš rovnou u sebe doma, kde stojí v pozoru jako stydliví prvňáčci.

Jinak nudný klip se pokusili oživit různorodými interaktivními prvky jako vystřiženými z amatérských sci-fi filmů.

Zamilovaná Katka schovaná za záclonou vyhlíží přímo v duchu textu písničky svého Jindru, kterého pustí do svého hnízdečka lásky netušíc, že Jindra jako mávnutím kouzelného proutku zničehonic zmizí jako duch.

Překvapená Katka u toho nestihne ani zčervenat, natož si jeho zmizení všimnout. Zato posluchači zírají s otevřenou pusou. Uvidíme, co si pro nás tento svérázný fenomén připraví příště. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků