Vlaďka Erbová a Monika Štiková se do sebe pustily na sociální síti.

Vlaďka Erbová a Monika Štiková se do sebe pustily na sociální síti. Foto: Super.cz/ Hermína/ Michaela Feuereislová

Další válka v šoubyznysu se rozhořela: Drsná hádka mezi matkou Ornelly a Vlaďkou Erbovou

Vlaďka Erbová (40) se obula na sociální síti do čerstvé maminky Ornelly Štikové a začala mela. Vlaďka označila Ornellu za pijavici a Monika Štiková to nevydržela a Vlaďce odepsala. A začala další drsná válka v českém šoubyznysu.

"Že to říká taková osoba jako vy, to je naprostý vrchol... Skandalistko, a ten váš rozum... to je úsměvné... No prostě kámoška Gábiny Partyšové," reagovala na Vladčino vyjádření matka Ornelly Štikové, která se rozhodla bránit svoji dceru stůj co stůj.

Na reakci nemusela čekat dlouho. "Podle paní Štikové jsou všichni socky a chudáci. Raději budu ale socka než Cirkus. Co se týče Gábinky, ano je to velmi krásná, inteligentní dáma, která svým chováním nikoho neobtěžuje. To, že si Pepa našel slečnu, se stává, ale ty komedie kolem, to je to, co k vašemu věku, paní Štiková, moc nejde. Nejsem člověk, který soudí z medií, ale tak, jak vystupujete před fotoaparáty, a jak dceru věcně nabízíte bohatým, to je opravdu Hrubé zrno...!" napsala na sociální síť Vladka.

A co na to zase Monika Štiková? "Gábina Partyšová je úplně k smíchu. Lhala a úplně nepříčetně urážela. No a vy, to je také bez komentáře. Cirkus? To jste zřejmě mluvila o sobě a vaší mamince. Že já vás tak litovala, když o vás psali jako o zlatokopce atd. a jakou máte strašnou mámu. No nic, už se vás nikdy nezastanu. Nejvíce zlí jsou asi ti, co jim bylo hodně ublíženo," reagovala Monika Štiková.

Tím však Vlaďku pořádně zvedla ze židle. "Paní Štiková, mojí maminku si do úst vůbec neberte!!! Do ní vy máte sakra daleko! Mě jste litovat nemusela, k politování byli jiní," dodala Vlaďka.

Jak to tak vidíme, tahle válka ale ještě zdaleka nekončí.  

Gabriela Wolfová , Super.cz


Časová osa článků