Táňa Pauhofová se svlékla hned v několika filmech.

Táňa Pauhofová se svlékla hned v několika filmech. Foto: Archiv JirkaZZ

Rajcovní zrzečka z Románu pro muže polechtá vaši fantazii: Takto odhodila všechny zábrany a ukázala svá ňadra

Půvabná herečka Táňa Pauhofová (29), která na sebe naposledy upozornila rolí právničky Dagmar Burešové v třídílné sérii Hořící keř, jež pojednává o událostech spojených se smrtí Jana Palacha, má na svém kontě hned několik filmů, ve kterých se na režisérův pokyn musela svléknout.

Když jí bylo teprve dvaadvacet let, ukázala se nahoře bez ve snímku Petra Nikolaeva Kousek nebe. Charismatická zrzka však v jenom z rozhovorů přiznala, že se za svou postavu dlouho styděla, a tak pro ni natáčení svlékacích scén nebylo vůbec jednoduché.

„S nahotou mám problém, neumím se uvolnit. Hodně se stydím. Takže vždycky potřebuju vědět, že scéna má ve filmu smysl,“ prozradila před několika lety v příloze deníku Právo.

Jako malá holka se prý chodila v létě koupat v šortkách a tílku, protože si nepřipadala vůbec přitažlivá. Postupem času se ale i na filmovém plátně otrkala. Diváci ji mohli téměř nahou vidět také v dramatu Ivana Vojnára Ženy mého muže či hořké komedii Tomáše Bařiny Román pro muže, kde předvedla striptýz. Na odvážné scény Táni Pauhofové se podívejte do naší fotogalerie. 

Anna Veškrnová , Super.cz


Časová osa článků