Inna Puhajková

Inna Puhajková Foto: Michal Skramuský

Další rány pro Innu: K Jágrovi ji nepustila ochranka, pak ji Jaromír poslal domů

O víkendu otec Jaromíra Jágra (47) prohlásil, že neví nic o tom, že by jeho syn ještě chodil s Innou Puhajkovou (33). A teď na půvabnou modelku začaly padat další rány. V Bratislavě ji ochranka asi považovala za poblázněnou fanynku a hodinu ji nepustila do hotelu, kde bydleli čeští hokejisté. A po krátkém shledání s Jágrem ji její milý podle Blesku poslal domů, aby se mohl veselit s kamarády.

Vztahy Jaromíra Jágra obvykle trvají pětiletku a poslední události nasvědčují, že mezi ním a Innou Puhajkovou to vášní zrovna neplane. "V každém vztahu občas vzniknou hádky," řekla před pár dny Super.cz Puhajková a poté odjela do Bratislavy fandit českému týmu. Pak ale Jágrův táta odmítl potvrdit, že jeho syn vůbec ještě s Innou je. "Dlouho jsem ji vůbec neviděl," zmínil.

Ani v Bratislavě se k Inně Puhajkové nechovali jako k respektované přítelkyni nejlepšího českého hráče. Když chtěla jít za Jágrem, ochranka ji nejřív nechtěla nechat hodinu vůbec do hotelu vejít, pak směla čekat aspoň na recepci. Jágr s ní nakonec povečeřel, ale pak ji poslal domů a sám s kamarády pařil po barech až do čtyř hodin ráno. 

Saša Šeflová , Super.cz


Časová osa článků