Sexy život Jitky Asterové končí. Nahradí ho babinec

31. prosince 2010 14:32

Moderátorka Jitka Asterová (51) se již nebude dál objevovat v populárním rozhlasovém pořadu Sexy život Frekvence 1. Nevyhovovaly jí změny, které vedení stanice plánovalo. „Velmi mě zklamal způsob, jakým jsem byla odejita,“ řekla navíc Novinkám Asterová. Nahradí ji Linda Finková, Sandra Pogodová a Vlaďka Pirichová.

„Byla mi navržena nová koncepce pořadu, která pro mě byla naprosto neakceptovatelná. Dohodli jsme se na ukončení spolupráce. Dnes již do práce nejdu a je otázka, zda se v lednu ještě na Frekvenci 1 objevím,“ prozradila v pátek moderátorka.

Podle našich informací Frekvence 1 plánovala, že Asterovou doplní další dvě ženy – herečka Sandra Pogodová a Linda Finková.

Ta to potvrzuje. „Vypadá to, že jsme ji vyšouply, ale tak to není. Dostaly jsme nabídku a tu jsme přijaly. Bylo nám řečeno, že paní Asterová odmítla možnost, že by pořad dělala ještě s někým jiným,“ prohlásila Finková.

„K tomu bych se nerada vyjadřovala. Nešlo o konkrétní osobnosti, ale o koncepci, která mi nevyhovovala,“ reagovala Asterová. Tu ukončení spolupráce s Frekvencí 1 trápí.

„Že mě to mrzí, to je slabé slovo. Sexy život jsem moderovala devět let, takže byl pro mě srdeční záležitostí. Mám ale mnohem více aktivit. Teď si chvilku odpočinu, protože vysílání pětkrát do týdne bylo dost náročné,“ dodala moderátorka, z které Sexy život udělal veřejně uznávanou odbornici na milostné vztahy.

David Zápal , Super.cz