Ladislav Štaidl a jeho exmanželka Áňa Štaidlová.

Ladislav Štaidl a jeho exmanželka Áňa Štaidlová. Foto: Facebook, Michaela Feuereislová

Exmanželka Štaidla v šoku: Sprostě ji okradli a přišla o tatínka

8. října 2012 12:55

Bývalá manželka Ladislava Štaidla Áňa Štaidlová, která se s hudebníkem rozvedla poté, co si před lety začal s Ivetou Bartošovou, neprožívá zrovna lehké období. Nejprve zažila okradení a pak se musela smířit se ztrátou tatínka. „Jsem naštvaná na policii, že v případě krádeže kabelky nic nedělá,“ zlobí se Štaidlová.

K okradení došlo v druhé třetině září brzy ráno před jejím domem. „Měla jsem v autě na sedadle položenou kabelku a šla si něco vzít z kufru. Široko daleko nikdo jiný nebyl, jen pejskař, sedmnáctiletý Rom s tlustou jorkšírkou Sárou. Znali jsme se od vidění, tak jsme se pozdravili. Prošel kolem auta, pak se vracel pro psa a nakonec zmizel. A s ním i moje kabelka,“ zuří Štaidlová, která přišla o všechny doklady, mobil se všemi kontakty, hotovost přes tři tisíce korun a fotoaparát.

„Policie vyčíslila škodu přes třináct tisíc korun. Velmi brzy jsem zjistila, jak se ten zloděj jmenuje a kde bydlí, a šla to nahlásit na policii. Ale od té doby je ticho po pěšině. Doteď ho policie nevyslechla,“ tvrdí Štaidlová s tím, že ji rozčiluje diskriminace naruby.

O pár dní později se až z mailu bohužel dozvěděla, že zemřel její tatínek Václav Pleskot (†91), bývalý šéf Československého olympijského výboru. „Bylo to šílené období, tak teď už snad bude líp,“ věří Áňa Štaidlová. 

David Zápal , Super.cz