Mobilní operátor rozdává slevy, které ho přijdou draho

11. října 2012 10:00 - KOMERČNÍ ČLÁNEK
Nad velkorysostí nového věrnostního programu mobilního operátora O2 zůstává rozum stát. Slevy jsou tak vysoké, že s jedinou předplacenou O2 kartou ušetří čtyřčlenná rodina na oblečení, jídle nebo benzínu klidně přes 20 tisíc korun ročně.
Benzín, oblečení, jídlo... Slev jsou desítky

Benzín, oblečení, jídlo... Slev jsou desítky

Se svým super-štědrým věrnostním programem Extra výhody se O2 chlubí i v televizní reklamě. Jejími hvězdami jsou korunová sleva na litr benzínu nebo nafty u Agipu, 25% sleva na oblečení v C&A, zvýhodněné menu za 79 Kč u McDonald's, 20% sleva ve Sportisimu a nabídka 1 + 1 lístek zdarma v kinech CineStar. Extra výhod je ale mnohem víc, aktuálně kolem stovky. Všechny je najdete na www.o2extravyhody.cz seřazené podle lokality a kategorie.

Zákazník jako zákazník. Uspějete i s firemní SIMkou

Zákazník jako zákazník. Uspějete i s firemní SIMkou

Slevy můžou čerpat úplně všichni zákazníci O2. Nezáleží na tom, jak dlouho jsou u O2, kolik měsíčně utratí, ani jestli mají od O2 předplacenou kartu, tarif, pevnou linku nebo třeba připojení k internetu. Slevy dokonce platí i pro ty, kdo mají mobilní telefon O2 od svého zaměstnavatele!

Zjistili jsme pro vás: Jak z Extra výhod vytěžit co nejvíc

Zjistili jsme pro vás: Jak z Extra výhod vytěžit co nejvíc

Spočítali jsme, že běžná čtyřčlenná rodina může na jídle, vstupenkách do kina, na koncerty a do aquaparků, na benzínu, oblečení, sportovním vybavení a vybavení domácnosti ušetřit díky slevám od O2 téměř 22 tisíc korun za rok. Mezi asi stovkou aktuálních slev na www.o2extravyhody.cz najdete ale třeba i 40% slevu na střešní tašky Tondach nebo 50 % slevu na pokládku zámkové dlažby – úspory můžou jít do desetitisíců!

Jak slevy čerpat

Jak slevy čerpat

Vyberete si na stránkách www.o2extravyhody.cz výhodu, o kterou máte zájem, a odešlete zdarma SMS s klíčovým slovem. Zpět vám přijde unikátní kód, který stačí ukázat v prodejně, abyste dostali svou slevu. Pro majitele chytrých telefonů je připravena mobilní aplikace, která vám ukáže nejbližší výhody v okolí, cestu k nim a rovnou vám vygeneruje unikátní kód, se kterým můžete slevu čerpat.